robert-img-header

ضمانتنامه EB5

آنچه به موکلین خود قول آنرا می دهیم این است که در صورتی که دفتر حقوقی ما نتواند برای موکلین، خانواده آنان و دو فرزند زیر ۲۱ سال آنان گرین کارت بگیرد، کل مبلغی را که آنان به عنوان حق الوکاله به ما داده اند به آنان پس می دهیم.

اخذ گرین کارت بزرگترین خدمت و موفقیتی است که می توانید به فرزندان خود بدهید تا آنها بتوانند به عنوان شهروند آمریکایی زندگی کنند و از تمامی مزایای شهروندان آمریکا، از جمله تحصیل در دانشگاه‌های آمریکا، بهره ببرند.

همچنین می توانید از مزایا و حمایت دولت آمر یکا برای تاسیس شرکت خود در ایالات متحده آمریکا استفاده کنید. از این رو قرارداد ما برای امضای شما ضمیمه و آماده است.

دفتر حقوقی علیرضا عابدی و همکاران، در امر مهاجرت تاکنون موفقیتی ۱۰۰ درصدی داشته است. البته هیچ وکیلی نمی تواند و نباید قول و ضمانت صددرصد را بدهد و بیان این مطلب به این معنا نیست که ارزش خدمات وکالتی خود را بالا ببریم بلکه عملکر ما این‌چنین نشان داده است. از این رو اگر بدانید که از سال ۲۰۱۲ حدود ۲۰۰ گرین کارت برای موکلین خود گرفته ایم از آرامش خیال برخوردار می‌شوید.

ما در صدد هستیم موکلین جدید را به لیست موفقیت صددرصد خود اضافه کنیم و برای آنان گرین کارت بگیریم.

در دفتر حقوقی عابدی هر فردی پیش از اینکه یک مهاجر باشد یک سرمایه گذار محسوب می شود.

آنچه شما را به جایگاه فعلی رسانیده، افکار بلند مدت تجاری و سرمایه گذاری با احتیاط در کنار استعداد و تلاش بوده است و آنچه که همیشه به آن می اندیشید بهره مندی از امنیت اقتصادی هرچه بیشتر می‌باشد. امنیت اقتصادی ابعاد گوناگون داشته و با توجه به حوزه اقتصادی که در آن فعال هستید تعریفات خاص و کمی متفاوت دارد.

آنچه در خصوص سرمایه گذاری شما برای اخذ گرین کارت آمریکا لازم است، در دستان ماست. سرنوشت خوش سرمایه گذاری شما با توجه به سابقه درخشان مراکز سرمایه گذاری مورد اطمینان این دفتر و اداره مهاجرت آمریکا انکار ناپذیر است. حفظ سرمایه در دوران قرارداد و برگشت سرمایه و سود متعلقه به شما اولین چیزی است که ما به آن می اندیشیم. ما با ارتباط دقیق و مداوم با مراکز سرمایه گذاری آمارهای مالی و روند پیش رفت امر سرمایه گذاری و پروژه های موضوع مشارکت شما را در اختیارتان قرار می‌دهیم و آسودگی خاطر را از بابت سرمایه گذاری فراهم می‌نماییم.

و اما یک سرمایه گذار دقیق و محتاط نیاز به سرکشی و بررسی سهام خود دارد ما ورود شما و همسر و فرزندان زیر بیست و یک سال مجردتان را پس از یکسال تحت عنوان دارنده کارت سبز و در نهایت شهروندی آمریکا با تمامی تسهیلات آن به شما مژده می دهیم. مشاوران معتمد و با تجربه ما در آمریکا اعم از حسابدار رسمی , وکیل مالیات، مشاورین ملکی و تحصیلی نیز اقامت خوشی را برای شما به ارمغان خواهند آورد.

تمام حواس ما به شماست و تا آخر با شما هستیم.

دفاتر حقوقی مهاجرت علیرضا عابدی و همکاران

R-warranty

1.415.398.4504+

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *