robert-img-header

مباحث سرمایه گذاری

آیا EB-5 یک سرمایه گذاری واقعا منفعل است؟

    مقررات EB-5 خواستار مشارکت در مدیریت و سیاستگذاری است. این مقررات شریک محدود در شرکت مختلط را در نظر می گیرد که مطابق با قانون شرکت مختلط متحدالشکل (Uniform Limited Partnership Act) است آنچنانکه به اندازه کافی در کار تجاری EB-5 دخیل است. با این حال، شرکت مختلط متحدالشکل، که توسط بسیاری از ایالات آمریکا به تصویب رسیده است، شریک با مسئولیت محدود را از شرکت فعال در مدیریت باز می دارد. این تناقض را می توان با اعطای حق عزل شریک فعال، به عنوان یک گروه، به همکارانی با مسئولیت محدود و پیشنهاد و یا سفارش مسائل مربوط به سیاست های کلی حل و فصل کرد. علاوه بر این، ساختار شرکت مختلط مطابق با قانون شرکت مختلط متحدالشکل است.

چگونه من میتوانم اعتبار یک مرکز تجاری را چک کنم؟

    گزارش اعتباری از مرکز رید (reade center) باید از طریق Dun & Bradstreet, Inc.)D&B) ، شرکت دولتی که اطلاعات مربوط به اعتبار ۱۶۰ میلیون شرکت در سراسر جهان را ارزیابی می کند، در دسترس است.

آیا من در صورتی که گرین کارت اخذ نکنم سرمایه خود را پس می گیرم؟

    این به قرارداد شما با مرکز تجاری بستگی دارد. اگر در قرارداد شما چنین قید شده باشد که اگر به هر دلیلی خارج از کنترل شما و پس از انجام تمام اقدامات لازم، تاییدیه گرین کارت مشروط (conditional U.S. green card (I-526 approval صادر نشود، قرارداد تنظیمی می تواند مرکز تجارت را به بازپرداخت وجوه سرمایه گذاری شده وادارد.

خطرات مالی که پیش روی من قراردارد چیست؟

    عوامل ریسک خاصی برای هر مشارکت محدودی وجود دارد که در ارایه اسناد برای مشارکت محدود گنجانده شده است.  عوامل خطر در میان پروژه ها متفاوت است اما ریسک های کلی شامل شرایط اقتصادی، دارایی های مربوط به سرمایه گذاری املاک و مستغلات، تغییرات قانون، و خطرات دیگر مربوط به ارائه سرمایه گذاری خصوصی. برای لیست کامل خطرات مربوط به سرمایه گذاری های خاص، لطفا به مواد ارائه شده مراجعه کنید.

آیا سرمایه گذاران می توانند از طریق مشارکت محدود سرمایه گذاری کنند؟

    بله، مقرراتEB-5 به طور خاص ادغام منابع مالی چند تن از سرمایه گذاران برای ایجاد یک شرکت مختلط  برای احراز شرایط لازم توسط همه سرمایه گذاران شرکت کننده را اجازه می دهد. تنها شرط این است که هر سرمایه گذار به صورت جداگانه واجد شرایط برای حداقل نیاز سرمایه در معرض خطر و نیاز به ایجاد شغل جدید باشد.

آیا سرمایه گذاری من تضمین شده است؟

    خیر، قانون ایالات متحده سرمایه گذاری در معرض خطر بدون تضمین یا حقوق بازخرید را لحاظ می نماید. USCIS چنین حکم می نماید که همه سرمایه گذاری های EB-5 متضمن خطرات مالی است، اما مرکز باید تمام تلاش خود را برای به حداقل رساندن میزان خطر از طریق حصول اطمینان از سرمایه گذاری در ملک بدون بدهی در مقابل “معمولی” عملیات کسب و کار، که به طور کلی حامل ریسک مالی بیشتر است، به کار گیرد. توصیه می شود سرمایه گذاران به طور کامل موارد قبل از سرمایه گذاری را مرور کنند. یک شریک محدود می تواند در هر زمان برای درخواست اطلاعات با شریک فعال تماس بگیرید.

در این مشارکت سود چگونه تقسیم می شود؟

    این به همکاری مرکز تجاری بستگی دارد. هر شرکت تضامنی سودها را ماهیانه بین سرمایه گذاران خود تقسیم می کند. توزیع سود بر اساس درآمد ناخالص ماه قبل از هزینه انجام می شود. سرمایه گذاران صورت سود و زیان را با توزیع سود در هر ماه دریافت خواهند کرد.

    در پایان سال، شرکت گزارش خلاصه همراه با فرم خدمات درآمد داخلی K-1 صادر می کند. فرم K-1 جزئیات درآمد و هزینه های سالانه شما را نشان می دهد. حسابدار شما فرم K-1 را برای تهیه اظهارنامه مالیاتی سالانه در ایالات متحده مطالبه خواهد کرد.

شرکت مختلط چیست؟

    شرکت مختلط یک سازمان تجاری است که از یک یا چند شریک با مسئولیت محدود تشکیل می شود. دراین شرکت، همکارانی فعال مسئول مدیریت تجارت و قبول دیون و تعهدات قانونی هستند در حالی که همکارانی با مسئولیت محدود فقط به اندازه سرمایه گذاری خود مسئول هستند. مانند سهامداران در یک شرکت، همکارانی با مسئولیت از سود سرمایه گذاری های خود (مانند سود سهام) برخوردار می شوند، اما ماهیت و وسعت مسئولیت تنها محدود به وجوه اولیه سرمایه گذاری شده است.

حداقل میزان سرمایه گذاری چقدر است؟

    حداقل میزان سرمایه گذاری برای پروژه های سرمایه گذاری ملکی ما اغلب ۵۰۰،۰۰۰  دلار است، به اضافه هزینه های  اتحادیه صنفی. هزینه های اتحادیه ای ممکن است از پروژه ای به پروژه دیگر متفاوت باشد؛ لطفا بروشور ما را برای مبلغ دقیق چک کنید.

 آیا نیازی هست که من یک سرمایه گذار “معتبر” (accredited investor) باشم؟

    اول ازهمه، سرمایهگذار معتبر یک عبارت تعریف شده در کمیسیون ارز و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) می باشد که سرمایه گذاران مجاز به سرمایه گذاری در انواع خاصی از سرمایه گذاری با خطر بالاتر، شرکت مختلط، صندوق های تامینی است و شبکه های سرمایه گذار فرشته را تعریف می کند. یک فرد زمانی یک سرمایه گذار معتبر به حساب می آید که ارزش خالص حداقل ۱ میلیون دلار آمریکا (به استثنای محل اقامت اولیه) را داشته باشد و یا در هر سال ۲۰۰۰۰۰ دلار در دو سال گذشته ($ ۳۰۰،۰۰۰ با همسر اگر متاهل باشد) به دست آورده باشد و انتظار می رود در سال جاری به همان میزان سرمایه به دست آورد.

    شما باید یک سرمایه گذار معتبر باشید تا در عرضه سرمایه گذاری مرکز تجاری بررسی و سرمایه گذاری کنید. مبلغ ۵۰۰،۰۰۰ دلاری که برای سرمایه گذاری استفاده می شود می تواند به سمت تامین شرط ۱،۰۰۰،۰۰۰ دلار در کل دارایی محسوب  شود.

1.415.398.4504+

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *